Anasayfa » Neden Captain Court

Neden Captain Court

 

1. Çünkü biz sadece squash kortu yapıyoruz.

2. Captaincourt Türkiye'de squash kortu yapımında tek tescilli Türk markasıdır.

3. Squash kortu yapan bir çok firma olabilir, fakat Captaincourt Türkiye'de gerçekleşen ilk Uluslararası Profesyonel Squash Turnuvası (PSA) için seçilen kort olmuştur.

4. Captaincourt Dünya Squash Federasyonu tarafından onaylı markalar kalitesinde ama çok daha ekonomiktir.

5. Captaincourt squash duvar kaplaması, squash karkas parke sistemi ve  squash cam bağlantı mekanizmalarında yüksek teknoloji ürünler kullanıldığı için yıllarca bakım gerektirmez.

6. Captaincourt squash duvar kaplamaları, geliştirilmiş Alman teknolojisi sayesinde deforme olmaz ve temizlenebilir özelliktedir. Yıllar sonra da ilk günkü görünümünü korur.

7. Captaincourt mühendislik hesaplarla doğru aralıklarla yerleştirilmiş destek aparatları sayesinde çarpmalar sonucu squash cam kırılmalarından kaynaklanabilen kaza riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

8. Captaincourt squash kortlarında, parke, duvar ve cam birleşim yerlerindeki uyum sayesinde topun sekiş yönünde herhangi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır.

9. Captaincourt; light meter-ışık ölçer, mousture meter- nem ölçer, lazer meter-lazer hizalama, audio meter -ses ölçer gibi üst düzey test cihazları kullanılarak imal ettiği squash kortlarıda en konforlu oyun imkanı sağlayabilmektedir.

10. Captaincourt Dünya ülkelerine squash kort malzemeleri tedarik eden Türkiye'deki tek squash markasıdır.

 


Tasarım ve Uygulama Dörtgöz Tasarım Stüdyosu